Parça Değişimi

1 yıllık garantili parça ve işçilik hizmeti.

Kapıda Ödeme

Kredi kartıyla kapıda ödeme kolaylığı.

7/24 Servis

7 gün 24 saat gezici servis imkanı.Yeşilköy (şevketiye) Televizyon Televizyon Bakım ve Onarım servisi en iyi tamir servisi ve ustalarıyla çalışmaktadır. Yeşilköy (şevketiye) Televizyon Televizyon elektronik servis merkezimize güvenle emanet edebilirsiniz.Yeşilköy (şevketiye) Televizyon Televizyon servisi atölyesi ve merkezi olarak büyük önem taşımaktadır.Yeşilköy (şevketiye) Televizyon Televizyon teknik servisi, tüm televizyon lcd plazma projeksiyon onarımını yapabilmektedir.
Uzman Yeşilköy (şevketiye) Televizyon Televizyon teknisyenleri ve teknisyen yardımcılarıyla Yeşilköy (şevketiye) Televizyon Televizyon servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bizlere duymuş olduğunuz güven ve memnuniyetle kendimizi geliştirerek sizlere sorunlarınızda yardımcı olabilmek için çabalıyoruz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 7 gün 24 saat kesintisiz, yüksek kalite de hizmet vermekteyiz.
Sizleri yanıltmamak adına, güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve çizgimizden ödün vermeden azimle yola devam ediyoruz.